komikler.com LogoBir Zamanlar Magazin Gündeminde Fırtınalar Koparan Şimdilerde İnzivaya Çekilmiş 13 Ünlü Kadın

Bir dönem magazin dünyasında fırtınalar koparan birbirinden ünlü kadınlar şimdilerde inzivaya çekildi. Kimdi o sansasyon yaratan kadınlar? İleri butonuna tıklayın.
1. Yasemin Ergene
1. Yasemin ErgeneDoktorlar'ın Ela'sı eski manken Yasemin Ergene, Doktorlar dizisinin çekimi esnasında tanıştığı, hastanenin de sahibi olan İzzet Özilhan ile büyük bir aşk yaşayıp, evlenmişti. Şimdilerde de instagram hesabında tarzıyla ilgili konuşturuyor.

2. Doğa Bekleriz
2. Doğa BeklerizMagazin dünyasının sarışın güzeli Doğa Hanım, İstanbul'dan ayrılıp gidenlerden.

3. Yüksel Ak
3. Yüksel Ak2003 yılı Türkiye güzeli Yüksel Ak, Şenol İpek'le süren evliliği esnasında bir tost meselesiyle yaşamı değişti İzmirli bir iş adamı ile evlendi ve İzmir'de sakin bir hayat sürüyor.

4. Şebnem Schaefer
4. Şebnem SchaeferEski model ve oyuncu Şebnem Schaefer aslında ekranlardan tamamen uzaklaşmadı. Bir kanalda program sunuculuğu yapan Schaefer 'ın, eski çalkantılı hayatından eser yok şimdilerde..

5. Tuğba Altıntop
5. Tuğba AltıntopEski eşi Rafet El Roman ile bir barışan bir küsen halleri, olay yaratan açıklamaları ve kazadan sonra yaptırmak zorunda olduğunu söylediği estetikleri ile gündemi işgal eden Tuğba Hanım şimdilerde oldukça sakin bir hayat sürüyor.

6. Ebru Destan
6. Ebru DestanBir zamanların ismi çok anılan modellerinden bir tanesiydi Ebru Destan. Bir süre ortalıklarda gözükmedi ve sonra Survivor kadrosuna katıldı ve yarışma biter bitmez evlendi ardından boşandı vs. Şimdilerde ise ortada pek görülmüyor..

7. Arzu Yanardağ
7. Arzu YanardağDeğişik açıklamaları ve güzelliğiyle bir dönem devamlı gündemde olan Arzu Yanardağ, sevgilisiyle sakin bir yaşam sürüyor.

8. Selin Toktay
8. Selin ToktayLolita modellerden Selin Toktay da bir dönem magazin gündeminde çok anılıyordu. Şimdilerde o da evlenip aile hayatını seçti.

9. Tuğçe Kazaz
9. Tuğçe KazazEskiden çok fazla gündem olan Tuğçe Kazaz'ı şimdilik durulanlar kategorisine alıyoruz, ancak kendisi her an yeni bir açıklamayla karşımıza çıkabilir.

10. Yasemin Kozanoğlu
10. Yasemin KozanoğluEtkileyici bakışlarıyla tanınan model Yasemin Kozanoğlu, bir zamanlar Fashion Tv'nin düzenlediği BBG tarzı yarışma Modelflat'te girmiş ve evdeki diğer modellerle anlaşamayarak ince sesiyle tiye alınmasıyla gündem olmuştu. Şimdilerde sakin bir yaşam sürüyor.

11. Aysun Kayacı
11. Aysun KayacıBir zamanlar pozları, ailevi problemleri ve politik görüşleriyle magazin sayfalarında devamlı rastladığımız, son olarak Doktorlar dizisinde karşımıza çıkan Aysun Kayacı, evlenerek yurt dışına yerleşti.

12. Banu Sağnak
12. Banu SağnakTescilli güzel Banu Sağnak, o dönemler de magazin gündemini çok fazla meşgul etmedi, şimdi de oldukça sakin bir hayat sürüyor.

13. Duygu Dikmenoğlu
13. Duygu DikmenoğluBebek yüzlü manken Duygu Dikmenoğlu'nu ekranlarda çok görülmedi. 2014 yılındaTuncay Özkan ile evlenip köşesine çekildi.


Geleceği gören adamla röportaj

Geleceği gören adamla röportaj

Komik Video paylaştı: 14 Şubat 2020 Cuma
Su içince iyileşen şeker

Su içince iyileşen şeker

Komik Video paylaştı: 10 Şubat 2020 Pazartesi