İnsanların Toplum İçinde Verdikleri Komik Pozları Paylaşan Bu Instagram Hesabı Size Kahkaha Attıracak

Günlük yaşantımız içerisinde genellikle postürümüze o kadar da dikkat etmeyiz. Ve genelde okulda, evde ya da insanlarla iç içe olduğumuz diğer yerlerde rahat bir pozisyona geçmek birçoğumuz için dik durmak anlamına gelir. Ama hepimiz tuhaf bir yürüyüş şekli, saçma sapan bir duruş veya buna benzer birşeyler geliştirsek dünyanın ne kadar garip bir yer olacağını hiç düşündünüz mü? 

Ayrıca aslında 100 tane yürüyüş biçimi bulunduğunu biliyor muydunuz? Dürüst olmak gerekirse hepimizin kendimize özgü bir duruş ve yürüyüşümüzün olduğunu düşünmek biraz büyüleyici. İçinde yaşadığımız toplum inkar edilemez bir biçimde gelişiyor ve buna bağlı olarak biz de kendimizi ifade etme ve kendimize has stilimizi yansıtma konusunda giderek daha özgür hale geliyoruz.


Bu nedenle bugün sizlere tanıtacağımız Instagram hesabının bugün sahip olduğumuz bu kendini ifade etme özgürlüğünü kutlamaya adanmış bir hesap olduğunu da söyleyebilirsiniz. Bu hesap toplum içindeyken gülünç duruşlar sergileyen insanlarla alakalı ve biz kimiz ki bu insanları yargılayacağız, öyle değil mi?


Bu hesabın ismi Duran İnsanlar Instagramı (People Standing Instagram) ve bu hesabın paylaştığı 20 en komik postürü sizlerin eğlenebilmesi için bir araya getirdik!


Bu nedenle yazımızın aşağısına inerek hazırladığımız galeriye bir göz atın. Umuyoruz ki bu galeri sizi biraz güldürecek ve daha iyi bir gün geçirmenizi sağlayacak!