Yurdum İnsanı

Yurdum İnsanı

Yurdum İnsanının Apartmanlarda Yazdıkları 16 Tuhaf ve Komik Uyarı Yazısı

Yurdumuzdaki apartman uyarı yazıları da haliyle yurt dışındaki klişe apartman yazılarından bir hayli farklı. İşte yurdum insanının apartmanlarda yazdıkları birbirinden eğlenceli ve tuhaf uyarı yazılarını sizin için paylaşıyoruz.

Orjinal Olmak İsterken Marjinal Olan Yurdumdan Birbirinden Eğlenceli Dükkan İsimleri

Herkesten değişik bir dükkan ismi koymak isterken biraz komik duruma düşen yurdum esnafının birbirinden eğlenceli ve şaşırtıcı dükkan isimlerini sizlerle.

Yurdum İnsanının Bizi Şaşırtmayan 28 Mizah Fotoğrafı

Sadece Türkiye'de olur diyebileceğimiz, yurdum insanının gülsek mi ağlasak mı diye arada kalacağımız, birbirinden keyifli mizah yüklü fotoğrafını galerimizde sizin için derledik. 

Neşelenmek İsteyenlere İlaç Niyetine En Komik Paylaşımlar

Neşelenmeye ihtiyacı olanların çok sevecekleri, Yurdum insanının zekasını ve yaratıclığını konuşturduğu en komik paylaşımlar sizlerle. İyi eğlenceler. 

Yurdum İnsanından Ticari Zekasıyla Gözleriniz Yaşartacak 18 Zeki İşletmeci

Yurdum insanının ticaret zekasına konu olan pek çok ilginç işletmeci ve satıcı örneğini sayfamızda yayınladık. İşte onlardan en ilginç ve zeki 18 işletmeci daha!

Ülkemizin Mizah Zekası Tartışalamaz... Nokta

Bu yaratıcı paylaşımları gördükten sonra vatandaşlarımızın mizah zekası hakkında bir daha asla tek bir kelime bile etmeyeceksiniz :) İyi eğlenceler

Popüler Kültürle Yoğrulmuş Yurdum İnsanından Birbirinden İlginç 17 Manzara

Seyrettikleri dizi, reklam ve filmlerden ve tabi ki sosyal medyadan etkilenen yurdum insanının size tebessüm ettirecek paylaşımlarını sizin için sıraladık.

Vatandaş Mizahını Ateşledi, Ülke Yanıyor :)

Sokakta, pazarda, kahvede, mezarlıkta mizah bu ülkede heryerde... Hazırsanız Başlayalım

Pazar Tezgahlarındaki Komedyen Gibi Pazarcılardan Bol Mizah Barından 25 Tezgah Yazısı

Pazar tezgahlarındaki meyve sebze ya da kıyafet, ayakkabı gibi diğer ürünleri satarken kullandıkları mizah dolu dil ile hepimizin gönlünü çelen komik pazarcı yazılarıı sizlerle. İyi eğlenceler. 

Görünce Gülmeden Edemeyeceğiniz, Ülkemiz insanlarının Yakaladıkları Kareler.

Gülmek isteyenler için oldukça komik Twitter kullanıcılarının paylaşımların derlediğimiz listemiz sizlerle.Aşağı kaydırarak siz de neşenizi yerine getirebilirsiniz.  Gülümseyin, gülümsetin...

Derdini Tasasını Unutmak İsteyenler İçin Komik mi Komik Yeni Pişmiş Paylşaşımlar.

Moralini düzeltip, derdini tasasını unutmak isteyenler için komik mi komik paylaşımları sizin için listemizde bir araya getirdik. Aşağı kaydırarak siz de bu birbirinden eğlenceli paylaşımları görebilir ve keyfinizi yerine getirebilirsiniz. İyi Eğlenceler. Gülümseyin, gülümsetin...

Herkese Göndermek İsteyeceğiniz En Komik Resimler

Görünce kahkahalarınızı tutamayacağınız, hemen arkadaşlarınıza da göndermek isteyeceğiniz en komik resimleri sizin için listemizde derledik. İyi eğlenceler.

Yüzünüzde Güller Açtıracak, Hemen Göz Atmanız Gereken En Komik Fotoğraflar

Durağan ve sıkıcı geçen bir günün ardından gülmek istiyorsanız, tam da doğru yerdesiniz! Yüzünüzde güller açtırıp sizi keyiflendirecek en komik resimler listemizde sizlerle. İyi eğlenceler dileriz :)

Dünyanın En Eğlenceli Ülkesi Türkiye'de Sıradan Bir Gün Manzaraları

Sadece Türkiye'de yaşayanların çok iyi anlayacağı, birbirinden komik ve eğlenceli kareler sizlerle. Haydi işi gücü bırakıp bir gülme molası verin! 

Vatandaş eğleniyor. İşi Gücü Bırakıp Hemen Göz Atmanız Gereken En Komik Fotoğraflar

Kötü giden günler için ilaç gibi gelecek, her ne iş yapıyorsanız hemen bırakıp göz atmanız gereken, birbirinden komik birbirinden eğlenceli kareler sizlerle.... Haydi işi gücü bırakıp gülme molası verin!

Dikkat Çekmek İsteyen Esnaflardan 21 Şaşırtıcı Dükkan İsmi

Dikkat çekeyim derken, dillere düşen esnaflardan sizi çok şaşırtacak birbirinden komik ve sıra dışı dükkan ismi sizlerle.

Veresiye Satış Yapmamak İçin Usta Edebiyatçıları Geride Fark Atan 16 Esnaf

Havada karar her durumda veresiye satış yapmamak için ellerinden gelen her şeyi yapan esnafların edebiyatçılara taş çıkardıkları komik yazılarını galeride derledik! :)

İnsana 'Başka Yerde Yaşayamam' Dedirten Yurdumdan En Komik Manzaralar

Yurdumun insanı bir başka! İnsanın başka yerde yaşayamayacağını düşünmesine sebep olan, birbirinden ilginç ve komik manzaralarını sizin için listemizde bir araya getirdik. İyi eğlenceler dileriz :)

Sıkıcı Mesleklerle Uğraşmak İstemeyenlerin Düşünebileceği Tuhaf Meslekler

Kimsenin aklında olmayan ve bilmediği meslekler çıkararak bunları işletmelerinin duvarına ya da tabelasına asan yurdum insanının insanı gülümseten meslek yazılarını sizin için galerimizde derledik.

İki Cihan Bir Araya Gelse de Bulunamayacak Bir Sıcaklık Arayanlara 13 Yurdum Esnafı Yazısı

Arasanız da kolay kolay bulamayacağınız, yurdum esnafının birbirinden esprili ve sıcak esnaf yazılarını sizin için galerimizde bir araya getirdik.

Markette Görünce Ufak Çapta Bir Şok Yaşayacağınız 17 Uçuk Reyon

Markette alışveriş yaparken gezerken karşılaşınca ufak çaplı bir şok yaşayıp, bir türlü anlam veremeyeceğiniz birbirinden sıra dışı reyonları sizin için galerimizde derledik.

'Komşu Komşunun Külüne Muhtaç' Sözünü Hiçe Sayan 14 Tuhaf Komşuluk İlişkisi

Komşuluk eski zamanlardaki gibi yaşanıyor mu bilinmez ancak bazı komşular da insanı komşuluktan soğutuyor. İşte komşu temalı en tuhaf paylaşımlar!

Sadece Türkiye'de Olur Dediğimiz Tuhaf ve Komik Fotoğraflar

Size bakıp bakıp ''Başka ülkede yaşayamam'' dedirtecek, sadece Türkiye'de olur denilen cinsten, birbirinden komik ve garip fotoğraflardan oluşan bir galeri. 

Türkiye'den Anlamsız, Komik ve İlginç Kareler

Gülmek ve şaşırmak için doğru yer burası, Bu coğrafya'da yaşamak kader mi? Gününüze renk katacak 30 fotoğraf

Ülkemiz Girişimcilerinden Felaket Komik Şİrket İsimleri

Yeni bir iş kurmaya karar verseniz siz ismini ne koyardınız?

Türkiye'de Sıradan Bir Gün Daha

Sokakta, pazarda, kahvede, mezarlıkta mizah bu ülkede heryerde... 

Gerçekçi Esnafların Komik Paylaşımları

Gün boyunca çeşit çeşit insanla muhatap olan; kimine derdini anlatabilen kimine anlatamayan esnaf arkadaşlarımızın gerek dükkanlarına verdikleri isimlerle gerekse yaratıcı sloganlarıyla yüzünüzde gülümseme oluşturacak fotoğraflar sizlerle.

Gününüzü Güzelleştirecek Birbirinden Komik Esnaf Veresiye Yazıları

Veresiye verme buz gibi soğurum senden! Veresiye vermekten köşe bucak kaçan esnafların yazdığı birbirinden komik yazıları sizin için bir araya getirdik. 

Müşterilerden Yaka Silken Esnafın Yazdığı Komik Yazılar!

Müşterilerinden bıkıp usanmış esnafların yazdıkları birbirinden komik ve şaşırtıcı yazıları sizin için galerimizde bir araya topladık. İşte o komik esnaf yazıları!

Eğlenceli Bir TÜrkiye Turu atmak ister misiniz?

Ülkemizin mizah zekasını tartışmayı bırakın artık. Eğlence rüzgarına kendinizi kaptıracağınız, birbirinden komik olaylar galerimizde sizlerle.